Bleach Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Online

Bleach Online Szerepjáték
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Fukushima Shizuka

Go down 
SzerzőÜzenet
Fukushima Shizuka
Shinigami
Fukushima Shizuka


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Aug. 25.
Age : 32
Tartózkodási hely : Fellegek felett

Karakter lap
Lélekenergia:
Fukushima Shizuka Left_bar_bleue50/100Fukushima Shizuka Empty_bar_bleue  (50/100)
Osztag: 11. Osztag

Fukushima Shizuka Empty
TémanyitásTárgy: Fukushima Shizuka   Fukushima Shizuka I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 8:46 am

Név: Fukushima Shizuka
Nem:
Kor: 253 éves, ami nagyjából 23 évnek felel meg.
Faj: Shinigami
Osztag: tizenegyedik

Kinézet:
Egy hófehér, combközépig érő kimonót viselek, amit egy hagyományos, kék színű obival rögzítek, a derekamon egy szintén kék masnival. A szemem színe kék.
Derékig érő hajamat sosem fogom össze, s bár van frufrum, egy fehér hajpántot is hordok, amely a kabalám. Gaku bátyámtól kaptam, nem sokkal a halála előtt.
Szeretem a magassarkút – a kedvencem egy fehér tűsarkú, kék kövekkel az orrán.

Jellem:
Kedves és elegáns, illedelmes, szelíd lány vagyok - legalábbis ilyennek ismer a Lelkek világa. Az igazság az, hogy vad, makacs és erőszakos vagyok. A vérszomj vezet, és csak a harcnak élek. Szeretem az új kihívásokat, és az erős ellenfeleket. Versengő típus vagyok, s minden áron nyerni akarok, ha harcba keveredek. Ha veszítek, napokig letargiába süllyedek. Barátkozni szeretek, de a shinigamik ellenségeivel nem bratyizom.

LE: 50/100
Ryo: 120

Karakter pontozása:

Élet:4
Védelem:3
Támadás:4
Gyorsaság:4

Fegyver: Zanpakuto
Név: Hoshoku-sha/Ragadozó
Típus: Támadó és méreg típusú is egyben.
Szint: Shikai
Shikai előhívás: Tépd szét a prédád, Hoshoku-sha!

Kinézet:
Hoshoku-sha egy nyolcvan centiméter hosszú tachi. A kard enyhén ívelt, orrnehéz penge – egy tipikus harci fegyver. Az övemre fűzve, a penge élével lefelé hordom, ahogy a tachikat szokás. A markolata díszes, aranyszínű, akárcsak a hüvely maga.
Shikai alakban fogazott, aranyszínű legyezővé változik, amin egy kecses, aranyszemű hópárduc látható. Az apró pengék a legyező ívén borotvaélesek, mint a párduc karmai. Elegáns, ugyanakkor halálos fegyver.

Képesség:
Hoshoku-sha alapvetően harcra termett, távolsági és közelharci fegyver is. Szólításakor egy harci legyezővé alakul, melyből éles pengék állnak ki. Rejtett képessége, hogy shikai alakban nemcsak felhasítja az ellenfél bőrét, hanem mérget is fecskendez a szervezetébe. A méreg pokoli fájdalmakat okoz, ugyanakkor hemofíliát is. Véralvadásgátló hatásának köszönhetően az ellenfél egy kis vágásba is belehalhat, ha a hüvely végén található gyógyírrel nem hatástalanítom időben a toxint.

Megtanult technikák:
-Shakkahou

Küldetések:

Küzdőterek:

Ajándékok:

Felszerelések:

Vásárlások:
Vissza az elejére Go down
 
Fukushima Shizuka
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fukushima Shizuka
» Shizuka vs Ryuu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Online :: Nyilvántartás :: Adatlapok-
Ugrás: