Bleach Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Online

Bleach Online Szerepjáték
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Hirase Ayato

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Hirase Ayato
Shinigami
Hirase Ayato


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 26

Karakter lap
Lélekenergia:
Hirase Ayato Left_bar_bleue100/100Hirase Ayato Empty_bar_bleue  (100/100)
Osztag: 10.Osztag

Hirase Ayato Empty
TémanyitásTárgy: Hirase Ayato   Hirase Ayato I_icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 8:44 am

Név: Hirase Ayato
Nem: Férfi
Faj: Shinigami
Kor: 16


Kinézet: Nem a legférfiasabb kinézet, hiszen még félig gyerek vagyok, vékony alkat, de erős, fül alá érő hűbarna haj, amit egy fehér hajpánttal fogok le, zöld szem, selymes arc, általában visszafogottan öltözöm, de ha tudatosan megyek harcolni, akkor egy fekete pólót veszek fel, aminek magas a nyaka és  egy barna kabátot, mosoly az arcomon nincs.


Jellem: Az életemnek 2 dolog ad értelmet, az,hogy megtaláljam a nővérem és az, hogy leszámoljak az apámmal. Ha harcra kerül a sor, akkor két kardot használok, a bal kezemmel inkább támadni szoktam, mivel balkezes vagyok, a jobbal pedig védekezni, de bármelyikkel képes vagyok támadást bevinni. Áltlában megölöm azokat, akiket legyőzök, szeretem tudni azt, hogy milyen bűnt követtek elés megbánásra kényszerítem őket, de ez nem szokott beválni. 16 évesen egyedül bolyongok és arra várok, hogy halálistenné válhassak, sokszor volt már olyan álmom, amikor a felhők közt, viharban táncoltam a villámokkal, majd két kardot tartottam a kezemben, amikkel bárkivel leszámolhattam. Nem nyílok meg senkinek, nagyon zárkózott vagyok, aminek okai is vannak. Remélem egyszer halálisten lehetek.

Fegyver/Zanpakuto:
Név: Viharok Hercege
Típus: Vihar
Szólítás: Tedd a földdel egyenlővé Viharok Hercege!
Kinézet: Egy katana, ami a Shikai aktiválásákór két kisebb kardra válik, amik a lélekenrgiám növekedésével egyre nagyobb viharokat koznak létre. A bal kezemben levő kard hosszabb mint az amit a jobban tartok és inkább azzal szoktam támadást bevinni. Ami különleges benne, az a mindkét kardból kiálló rövid acélpenge, ami képes kettéhasítani egy másik katanát, vagy egy villámot.
Képesség:
Mennydörgő ég: A Mennydörgő ég technika használatával az ég beborul, egyre nagyobb villámok keletkeznek, amik néha belecsapnak a kardba, evvel is növelve a támadó erőt, emellet képes vagyok az égbolt irányítására, akár villámlásról, akár havazásról legyen szó.

Előtörténet:

A nevem Hirase Ayato, nem olyan rég lettem 16 éves, de van olyan ember, aki egész élete alatt nem élt meg annyi mindent, mint én 16 év alatt. A peremvidéken nőttem fel 3 nővéremmel és egyetlen öcsémmel, anyám még az öcsém születésekor meghalt, állítólak rosszullét miatt, de ezt csak apám mondja, tudom hogy megölték. Ezek után teljesen a nővéreim neveltek és mindez már 13 éve törént. A legnagyobb nővérem Hatsu volt, 21 éves, elhunyt. Középső nővérem Emiri volt, 19 éves, szintén elhunyt, legfiatalabb nővérem, aki majdnem egyidős velem 17 éves és ő az egyetlen aki még életben van hármuk közül. Sajnos az öcsémet is elveszítettem, mindössze 9 éves volt, és a legrosszabb, hogy mindezt az apám tette. Nagyon iszákos ember volt, de jól forgatta a kardot, túl jól.. Sokszor megverte anyámat és vágási sérülések is voltak rajta, ő azt mondta, hogy a munka közben keletkeztek, de tudtam, hogy az apám műve. Mind az ötünket megtanított a kardforgatásra, de nem voltunk elegek ahhoz, hogy meg tudjuk védeni magunkat. Egy este, mikor az apám hazajött, rengeted alkohol volt benne, rátámadt a nagyobbik nővéremre és egy vágással kiontotta életét, az öcsém elkezdett sírni és ordibálni ezért apám megölte.. hárman megpróbáltuk visszatartani, de csak Emiri önfeláldozásának köszönhetően menekültünk meg, aki lefoglalta, míg mi elmenekültünk. Csak futottunk, majd nehéz döntést hoztunk és kettéváltunk annak érdekében, hogy ne tudjon egyszerre követni minket. Ez 3 évvel ezelőtt történt, az apám 3 év alatt halálisten lett. Én azt hittem, hogy halálisten csak az lehet, aki tisztességes, rendes ember, de nem így van. Megölte a gyerekeit és biztos vagyok benne, hogy anyámat is ő ölte meg. Nem szereztem magamnak arátnőt, mert nem akarok még valakit közel engedni magamhoz, mivel félek, hogy elveszítem, pedig tapadnak rám a lányok, hisz elég előnyös külsőm van, ritka, zöld a szemem, selymes az arcom és barna hajam egy fehér hajpánttal zárom el, sosem szerettem a rövid hajat, de a hosszú sem az esetem, ezért mindig egy közepes méretet tartottam. Nem vagyok izmos, de senki nem mondaná meg rólam, hogy akár 5 emberrel bánok el egymagam. Ezt mind a nagyon sok edzésnek köszönhetem, amire az apám kényszerített. A kard a lételememmé vált, emellett mindig a természetben edzettem, imádom a vihart, avillámot és az álmom az, hogy akár avillám lecsaphassak azokra akiknek az erkölcs egy ismeretlen fogalom. Halálisten szeretnék lenni.. ha halálistenné válnék, leszámolhatnék az apámmal, aki állítólag már hadnaggyá nőtte ki magát, de 3 év után meg sem ismerne. Ha egyszer szemtől szembe kerülök az apámmal, akkor megkérdem tőle, hogy miért tette? Miért vált azzá aki? És elmondom neki azt, hogy én miatta lettem ilyen, sőt lehet, hogy meg is köszönöm neki, mert ha nem öl, nem végzi ki kegyetlenül a családunkat, akkor soha nem leszek ez a kemény villám, nem fogok így szikrázni és nem leszek ilyen erős. Én le fogom győzni őt bármi áron! Nem hadnagy leszek, hanem kapitány, nem 3 év alatt, hanem 2 és nem fogok könyörülni. Ha mégegyszer látni fogom a nővérem, akkor elmondhatom majd neki, hogy végeztem az apánkal, hogy nem kell rettegésbben élnie, és nem kell többé harcra késznek maradni. Ezért, ezekért fogok halálisten lenni, én leszek a leggyorsabb, legerősebb, mindenkit le fogok győzni, egéz odáid amíg eljutok az apámig. Soha nem gondoltam volna, hogy eljön ez a pillanat: Éhes vagyok!


A hozzászólást Hirase Ayato összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 28, 2013 1:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Neliel
Admin
Neliel


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2013. Aug. 14.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hmmm, szerinted?

Karakter lap
Lélekenergia:
Hirase Ayato Left_bar_bleue5000/5000Hirase Ayato Empty_bar_bleue  (5000/5000)
Osztag:

Hirase Ayato Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hirase Ayato   Hirase Ayato I_icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 11:40 am

[color=#FF9933]Hi hi!

Tetszik a sztorid, 1-2 helyesírási hibától eltekint nagyon jó lett. Úgyhogy ELFOGADOM!

Most már csak annyit kell tenned, hogy megcsinálod az adatlapodat!
Valamint kezdéképpen kapsz 100 Lélekenergiát és 100 Ryo-t. Valamint 15 pontot, amit eloszthatsz a karaktereden, a következőkre:
-Élet:
-Védelem:
-Támadás:
-Gyorsaság:
Csak tőled függ mire osztod és mi lesz a karaktered erőssége! Ezt a pont elosztást majd kérlek jelezd az adatlapodon!
Vissza az elejére Go down
https://bleachonline.hungarianforum.com
 
Hirase Ayato
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Online :: Nyilvántartás :: Előtörténetek-
Ugrás: