Bleach Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Online

Bleach Online Szerepjáték
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Karakura Városi Gimnázium

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Neliel
Admin
Neliel


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2013. Aug. 14.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hmmm, szerinted?

Karakter lap
Lélekenergia:
Karakura Városi Gimnázium Left_bar_bleue5000/5000Karakura Városi Gimnázium Empty_bar_bleue  (5000/5000)
Osztag:

Karakura Városi Gimnázium Empty
TémanyitásTárgy: Karakura Városi Gimnázium   Karakura Városi Gimnázium I_icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 1:51 pm

A városban lakó tinik iskolája, ahonnan elég sok különleges képességgel született ember keveredett már ki.
Karakura Városi Gimnázium Karaku10
Vissza az elejére Go down
https://bleachonline.hungarianforum.com
Ai Hane
Vaizard
Ai Hane


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2013. Aug. 16.

Karakter lap
Lélekenergia:
Karakura Városi Gimnázium Left_bar_bleue100/100Karakura Városi Gimnázium Empty_bar_bleue  (100/100)
Osztag: Vaizard

Karakura Városi Gimnázium Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Városi Gimnázium   Karakura Városi Gimnázium I_icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 11:37 am

>>Hirase Ayato<<

Felkel a nap , s egy újabb borús hétköznap köszönt vissza rám kilépve az ajtón. Újra elindultam hát az iskolába, az unalmas órákra, de a Vaizardok szerint fontos, hogy tanítsanak, így hát megyek a vesztem felé. A Karakura területén lévő Gimnázium olyan unalmas volt, minden nap amikor oda indultam már előre éreztem az unalom ízét a számban és ez borzasztó volt. Az ott lévő emberek is mind hitvány söpredék volt, egyenlőre nem találtam itt olyat akiben lenne bármi különleges erő.
Ahogy odaértem csak jöttek egymás után az unalmas órák, s egyszerűen nem akartam elhinni, hogy már megint itt vagyok. Amikor következett az utolsó szünetem kicsit kimentem az iskolaudvarára, mert már nem bírtam bent azt a nyomott levegőt. Hamar felmentem az iskola tetejére , ahol még éppen hallani a csengő szavát, bár imátkoztam , hogy soha többé nem szólaljon meg. Igaz nem volt engedélyezve, hogy itt legyek, de igazából nem érdekelt a dolog. Leültem s figyeltem az eget.
Nem sok idő telt el, mire megéreztem egy shinigami közeledését. Most már tudtam , hogy az lesz hiszen nem olyan rég találkoztam egyel a városban, de ennek nem volt ugyan az mint a múltkori.
- Biztosan másik Shinigami lesz. - Mondtam , s nekiindultam megkeresni. Nem érdekelt, hogy nem veszek részt az órán, vagy megszegem a Vaizardok szavát. Tudni akartam ki az, vagy mi az megint. Csak hamar rátaláltam arra akit kerestem.
A háta mögött voltam , de egyenlőre nem voltak ártó szándékaim. Kicsit közelebb merészkedtem majd nem sokkal mögötte megálltam.
- Ki vagy? Miért jöttél ide? - Kérdeztem a fiatalnak tűnő shinigamitól. - Shinigami vagy ugye?
Vissza az elejére Go down
Hirase Ayato
Shinigami
Hirase Ayato


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 26

Karakter lap
Lélekenergia:
Karakura Városi Gimnázium Left_bar_bleue100/100Karakura Városi Gimnázium Empty_bar_bleue  (100/100)
Osztag: 10.Osztag

Karakura Városi Gimnázium Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Városi Gimnázium   Karakura Városi Gimnázium I_icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 12:07 pm

>>Ai Hane<<

Végre eljött a nap, mikor először mehettem az emberek világába. Egy kisérőt is kaptam magam mellé, hiszen nem voltam még soha a Lelkek Világán kivül. Állítólag egy Hollow bukkant fel egy bizonyos Karakura városban, ez az első éles Hollow vadászatom, nagyon izgulok, hogy jól szerepeljek. Amikor átértünk az emberek világába, olyan dél körül lehetett, három órát kerestük a Hollowot, de nem találtuk meg. A kísérőm megkívánt egy olyan löttyöt, amit dobozban tartanak és egy botot vagy szálat vagy nem is tudom mit kell beledugni.. Ilyen hülyeséget.. Azt mondta, hogy mennyek és nézzek szét a városban, de őszinte leszek, nekem semmi kedvem nem volt hozzá. Inkább kerestem volna tovább a Hollowot. Megáltam egy fa mellett és hirtelen egy nem emberi lélekenrgiát éreztem, erre abból jöttem rá, hogy mindenkinek egyforma gyenge lélekenergiája volt, aztán megéreztem ezt a nem átlagos lélekenrgiát, nem tudtam eldönteni, hogy ez egy Shinigami vagy egy Hollow lélekenrgiája. El akartam indulni megkeresni, de ő már megtalált.
Ránéztem és meglepett arccal figyeltem, talán egy kicsit szégyelltem is magam, egy lány volt. Biztosan idősebb volt nálam, de nem lehetett több mint 20 éves. Ezután hozzám szólt:
- Ki vagy? Miért jöttél ide?- Meglepett a kérdésével, de már egyből tette fel a következőt:
- Shinigami vagy ugye?- Ekkor a jobb kezemel a katanámhoz nyúltam és harcra készen magabiztosan, de megilletődütten válaszoltam:
-Igen Shinigami vagyok, arról hogy ki vagyok nem hiszem, hogy tudnod kéne, honnan tudsz a Shinigamikról?- lehet kicsit mogorva voltam vele, de meglepett a kérdése.
-Honnan tudsz a Shinigamikról?- Vártam a válaszát.
-Egyáltalán hogyan látsz engem?- Lehet kicsit túl sok volt neki a kérdés, de amint beszédre állt a szája, mindketten megtorpantunk egy pillanatra. Igen.. ez egy Hollow lélekenergiája volt, és nem kicsi lélekenergiáról beszélek.
Vissza az elejére Go down
Ai Hane
Vaizard
Ai Hane


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2013. Aug. 16.

Karakter lap
Lélekenergia:
Karakura Városi Gimnázium Left_bar_bleue100/100Karakura Városi Gimnázium Empty_bar_bleue  (100/100)
Osztag: Vaizard

Karakura Városi Gimnázium Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Városi Gimnázium   Karakura Városi Gimnázium I_icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 12:41 pm

>>Hirase Ayato<<

A fiú kérdéseimre kérdéssel felelt, de nem féltem választ adni rájuk, nem volt kedves, de én sem vele így ezt nem vettem sértésnek.
- Ez esetben neked sem szükséges tudnod a nevemet!- Feleltem.
- Honnan tudok? Vajon honnan  tudok a Shinigamikról? - Érdekes kérdés volt. - Nem te vagy az első akivel találkozom. - Mondtam neki válasz ként. - Valamint a társaim is meséltek már rólatok.
- Hogyan látlak téged? - Újabb felettébb érdekes kérdés. - Nem érzed a Lélekenergiámat? Jóval magasabb mint bármelyik átlagos emberé lehetne. Valamint nem is vagyok ember. Vaizard vagyok! - Mondtam hangosabban , kijelentve származásom.
A fiatal shinigami láthatóan nem tud a Vaizardokról, s kicsit furcsán érintette a látványom. Idegesnek nézett ki, vagyis lehet inkább csak zavartnak.
- Félsz tőlem shinigami? - Kérdeztem. - A nevedet áruld el inkább.
Tudni akartam, hogy esetleg rokona e annak a másiknak akivel a minap futottam össze.
Feltűnt, hogy mostanság egyre többen járnak erre felé, s sok hollowot is érezni manapság, amik időről időre megjelennek, majd eltűnnek. Remélem nem most jelenik meg egy a közelben amikor ezzel a shinigamival töltöm az időt. Csak akadályozna a harcban.
A shinigami válaszára vártam, s megelégeltem a locsogást.
Ekkor valami furát éreztem, mintha távol egy hollow lett volna, de majd a társaim elintézik...
- Ne aggódj, a társaim minden bizonnyal mindjárt végeznek ezzel a kis hollow-al. Inkább velem foglalkozz shinigami.- Mondtam nagyképűen.
Nem hiszem , hogy Shinji és a többiek ne figyelnének fel egy hollowra a környéken így biztos voltam abban , hogy sietve levágják azt a szörnyet. Bár örültem volna ha én is ott vagyok, mégis most inkább ezzel a fiúval foglalkoztam.
Vissza az elejére Go down
Hirase Ayato
Shinigami
Hirase Ayato


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 26

Karakter lap
Lélekenergia:
Karakura Városi Gimnázium Left_bar_bleue100/100Karakura Városi Gimnázium Empty_bar_bleue  (100/100)
Osztag: 10.Osztag

Karakura Városi Gimnázium Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Városi Gimnázium   Karakura Városi Gimnázium I_icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 1:21 pm

>>Ai Hane<<

A lány beszédére nem is figyeltem annira, inkább azzal törődtem, hogy a Hollow lélekenergiája közeledik. Azt mondta, hogy valami Vaizard, fogalmam sem volt, hogy mi az a Vsizard, de ennek most várnia kellett, mert éreztem a hollowot. Nagyon gyorsan odasiettem ahol a hollow tartózkodott, de még gyorsan visszaszóltam neki:
-Várj meg itt! Mikor végeztem visszajövök és tovább beszélgethetünk, amúgy a nevem Hirase Ayato.- Lehet, hogy a nevem már nem is hallotta, mert nagyon gyorsan haladtam előre. Odaértem a Hollowhoz, ami eléggé nagy volt és épp készült megenni egy ártatlan lelket. Érdekes volt, mert az újjai meghosszabbodtak és akár a lándzsák belefúródtak a földbe. Előrántottam karcom és nekiestem. Nem volt túl rózsás a helyzetem, de éreztem több lélekenergia közeledtét, reménykedtem, hogy nem mind hollow. MEgpróbáltam levágni a Hollowot, de túl nagy falat volt neke, aztán megláttam a Shinigami társam, aki gyorsan kettőbevágta, meglepődtem, hogy én mennyit szenvedtem, ő meg egy vágással végzett vele. Odaszólt, hogy induljunk vissza, de én még kértem egy kis időt, hogy visszamehessek a lányhoz.
Gyors léptekkel haladtam vissza, hogy nehogy ne legyen már, de szerenycsére ott volt. Megálltam és szóltam neki hogy végeztem a Hollowwal, amire az ő válasza ez volt:
-Ilyen sok időbe telt?- nagyon feldűhített a beképzeltsége, úgyhogy sarkon fordultam és elindultam vissza a társamhoz, hogy hazamenjünk, de ekkor ő utánam kiáltott, nem értettem mit, de visszafordultam hozzá és dühösen mondtam neki:
-Mondd, miért hívtál vissza?- Válaszára vártam, és közben a fehér haját néztem, ami bevallom olyan volt akár a hó, még sosem láttam ilyet.
Vissza az elejére Go down
Ai Hane
Vaizard
Ai Hane


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2013. Aug. 16.

Karakter lap
Lélekenergia:
Karakura Városi Gimnázium Left_bar_bleue100/100Karakura Városi Gimnázium Empty_bar_bleue  (100/100)
Osztag: Vaizard

Karakura Városi Gimnázium Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Városi Gimnázium   Karakura Városi Gimnázium I_icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 8:08 pm

>>Hirase Ayato<<

/ Azt nem irányíthatod mit mondok, ilyesmit nem írhatsz! Léci figyelj rá Smile /


A Shinigami a hollow felé sietett, mikor megmondtam, hogy elintézik a társaim. Na mindegy...Izgága kis Shinigami, nem olyan mint az előző. Nem telt sok idő bele, s máris visszaért, ám éreztem, hogy nem ő végezte a munka nagy részét, ezért kicsit piszkálódtam vele.
- Ilyen sok időbe telt? - Kérdeztem... Amire igencsak mérges lett, látszott rajta hogy nem igen szívlel engem.
- Mondd, miért hívtál vissza? - Kérdezte amiért igencsak furcsán néztem rá...
- Mégis ki hívott? - Mondtam, ami talán túl sértő is volt, de nem érdekelt. Szemtelen kis Shinigami...
- Nem mondtam , hogy ha elmész gyere is vissza hozzám... Nah de ha már így alakult fogalmad sincsen róla mi az a Vaizard ugye? - Látszott rajta, hogy nem tudja mi vagyok, vagy ki vagyok.- A nevem Ai Hane. Nah de ha nem vagy rám kíváncsi megyek is...- Fordultam sarkon, majd éppen készültem elhúzni a csíkot. Nem volt olyan érdekes ez a Shinigami.
Már majdnem belekezdtem a futásba, mikor egy újabb hollowot éreztem, mely nagyon közel volt. Egyszer csak előttem termett.
- Hát te hogyan kerülsz ide? - Kérdeztem, mintha tudna rá válaszolni...
Egyből előrántottam kardom melyel Shikai formában kezdtem azonnal, mert nem akartam, hogy a Shinigami gyerek lefőzzön.
-" Támadj az éj sötétjéből Neko Hime!" - Hangzott föl a számból, s hamar vágtam ketté a gyenge hollowot, ám ekkor mögöttem is megteremt egy hasonló, így azonnal megofrultam.
- Remélem több nem jön már belőletek! - Mondtam hangosan. Nem szeretem a gyenge, azonnal haló hollowokat. Jobban szeretem a khívásokat.
Vissza az elejére Go down
Hirase Ayato
Shinigami
Hirase Ayato


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 26

Karakter lap
Lélekenergia:
Karakura Városi Gimnázium Left_bar_bleue100/100Karakura Városi Gimnázium Empty_bar_bleue  (100/100)
Osztag: 10.Osztag

Karakura Városi Gimnázium Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Városi Gimnázium   Karakura Városi Gimnázium I_icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 9:40 pm

>>Ai Hane<<

//Bocsi.. Utólag rájöttem Smile//

Miután visszaértem hozzá, és megkérdeztem, hogy miért hívott vissza egy elég fura választ kaptam.
-Mégis ki hívott?- Meg voltam győződve róla, hogy ő hívott vissza magához, de lehet, hogy rosszul hallottam. Na de mindegy.
- Nem mondtam , hogy ha elmész gyere is vissza hozzám... Nah de ha már így alakult fogalmad sincsen róla mi az a Vaizard ugye?- Őszintén.. fogalmam sincs. Vártam tőle egy magyarázatot, hogy mi is aza a Vaizard, de közben olyan arckifejezést vágtam, mintha tisztába lennék a Vaizard fogalommal vagy névvel, vagy mit tudom én minek nevezhető a Vaizard szó. Lényeg ami lényeg, nem próbálta megmagyarázni, inkább ki akart térni és el szeretett volna menni.
- A nevem Ai Hane. Nah de ha nem vagy rám kíváncsi megyek is...- Már hogy a fenébe ne lettem volna kiváncsi, de amint kimondta egy újjabb Hollowot éreztem, ami előtte termett, láttam nála a kardot, de amit hallottam, mindennél jobban meglepett..
-" Támadj az éj sötétjéből Neko Hime!"-Egy zanpakutout tartott a kezében, shikai formában és látszott rajta, hogy elég erős, azonnal ketté vágta a Hollowot. Éppen csak eltűnt a Hollow, már meg is jelent mögötte mégegy, erősségben nem különbözött az előzőtől, a lány megfordult, majd beszélt hozzá, mintha az a Hollow értette volna.
-Remélem több nem jön már belőletek!- nem akartam, hogy ezzel a Hollowwal is ő végezzen, égett bennem a versenyszellem, úgyhogy gyorsan előrántottam katanámat és szólítottam a Zanpakutoum.
-"Tedd a földdel egyenlővé Viharok Hercege!"- Láttam a lányon, hogy ő is meglepődött, hiszen az előbb még egy kard volt a kezemben, de a Shikai aktiválása után két kardot tartottam kezeimben. A bal kezemmel suhintottam egyet és a gyenge Hollow eltűnt a levegőben. Bedobtam egy önelégült mosolyt, lehet, hogy túl nagyképű voltam, dehát végülis most végeztem egy mozdulattal egy Hollowwal. Még időm sem volt visszaalakítani kardom eredeti alakjába, hirtelen három kisebb és egy nagyobb Hollow jelent meg. Biztos megérezték a kettőnk lélekenrgiáját és azért gyűltek ide ilyen sokan.
-Na, leverjük őket?- Ááááhh.. ez nagyon nyomin hangzott..
-Vagyis.. Megüljük őket?- na jó, ennél jobban nem is tudtam volna beégetni magam, nem vártam tovább előre taartottam a bal kezem.
-Mennydörgő Ég.- Az ég beborult és teljesen az irányításom alá került.
Vissza az elejére Go down
Ai Hane
Vaizard
Ai Hane


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2013. Aug. 16.

Karakter lap
Lélekenergia:
Karakura Városi Gimnázium Left_bar_bleue100/100Karakura Városi Gimnázium Empty_bar_bleue  (100/100)
Osztag: Vaizard

Karakura Városi Gimnázium Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Városi Gimnázium   Karakura Városi Gimnázium I_icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 6:17 pm

>>Hirase Ayato<<

-"Tedd a földdel egyenlővé Viharok Hercege!" - Hangzott a fiú szájából, mikor a másodig fenevad is megjelent. Majd egy Zanpakutot rántott elő.
-Na, leverjük őket?- Hangozz az irányából, amire kicsit talán furcsán néztem, de oké. Ha ő így szeretné.
-Vagyis.. Megüljük őket? - Így a második megszólalásán már azért felhúztam a szemöldököm. ~ Akkor mégs mit akar kinyögni? - Gondoltam.
-Mennydörgő Ég.- Hangzott ismét tőle. S valószínűsítem akkor támadásba lendül, s ez már nem nekem szólt.
Nos éppen én is előhívhatnjám egyből a kardom képességét, mégis inkább várok még kicsit, hiszen nem tudni bukkannak e még föl ilyen kis drágaságok. Közben persze nem maradtam állva, s én is az ellenségre rontottam, közben figyelve mit ügyködik össze a Shinigami. S talán közben elmagyarázom mi az a Vaizard.
- Tudom, hogy nem tudod mi a Vaizard, így hát elmondom. - Mondtam lihegve a támadás közben. - A Vaizard végtében is Shinigami szerű lény. Egyetlen hibával. Bennünk... Él...Egy...Lidérc is! - Mondtam kicsit hangosabban , hogy biztosan hallja. - Szépen lassan megtanuljuk kezelni, s irányítani az erejét. Aki pedig nem...Azt felemészti a sötétség. - Magyaráztam, s remélem a harc közben tudott figyelni a mondandómra. Egyébként pedig annyira nem zavar ha nem hallotta. Az ő baja, de én megpróbáltam elmondani, ez már elég a lelkiismeretemnek.
Addig addig agyaltam, hogy eltűnt a hollow. ~ Akkor megölhette? - Gondoltam. S minden bizonnyal így van. Most már csak remélni tudom, hogy ennyi volt ez az egész. Bár szeretek harcolni, mégis inkább edzeném az erőmet, hogy képes legyek elbánni a saját hollowommal. Az pedig, nagyon de nagyon nehéz feladat lesz. Mindig uralnom kell önmagam, hogy harcok közben ne törhessen föl, s vegye át a testem irányítását, mely azért sok erőmet felemészti.
Vissza az elejére Go down
Hirase Ayato
Shinigami
Hirase Ayato


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 26

Karakter lap
Lélekenergia:
Karakura Városi Gimnázium Left_bar_bleue100/100Karakura Városi Gimnázium Empty_bar_bleue  (100/100)
Osztag: 10.Osztag

Karakura Városi Gimnázium Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Városi Gimnázium   Karakura Városi Gimnázium I_icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 8:16 pm

>>Ai Hane<<

Miután a használtam a Mennydörgő Ég képességemet, gyorsan kiüttem egy gyenge Hollowot, talán a lány, azt hiszem azt mondta, hogy Hane-nak hívják észre sem vette a támadást.
- Tudom, hogy nem tudod mi a Vaizard, így hát elmondom.- Hangzott a szájából. Ez a mondat nagyon felkeltette az érdeklődésemet és vártam a folytatást.
- A Vaizard végtében is Shinigami szerű lény. Egyetlen hibával. Bennünk... Él...Egy...Lidérc is!- Hogy mi?? Egy lidérc?? Ha valóban egy lidérc, akkor ő is egy ellenség lehet?? - gondoltam ezeket, de közben öszpontosítanom kellett az "igazi" lidércekre. Mindenesetre úgyesen forgatta a kardot.
- Szépen lassan megtanuljuk kezelni, s irányítani az erejét. Aki pedig nem...Azt felemészti a sötétség.- Húha.. hát ez nem tűnik könnyű dolognak. Még gyorsan kettőbe vágtam az utolsó lidércet és a lány felé fordultam.
- Tehát aki nem tanulja meg kezelni ezt a Lidércet, ami bennetek él, akkor az teljes lidérccé válik?- Vártam a válaszát és közben visszahívtam a Shikaim.
- Ja és az a fele, hogy "Shinigami szerű lény".. ez alatt azt érted, hogy te is képes vagy a lelkek világába küldeni a lelkeket? - Minden esetre nagyon érdekelt mostmár a dolog, hiszen én még soha nem hallottam olyat, hogy vannak még olyanok, akik a Shinigamikra hasonlítanak. Vagy talán azért nem hallottam, mert még a kapitányok sem tudnak róluk? Vártam a válaszát, de közben felpillantottam az égre, és a nap állásából ítélve már el kellene indulnom vissza a lelkek világába, oda ahol mi, igazi Shinigamik élünk. Gyorsan mondd már.. válaszolj, mert mostmár sietnem kell.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karakura Városi Gimnázium Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Városi Gimnázium   Karakura Városi Gimnázium I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Karakura Városi Gimnázium
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Online :: Emberek Világa :: Karakura Város-
Ugrás: