Bleach Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Online

Bleach Online Szerepjáték
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kapitányi iroda

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Neliel
Admin
Neliel


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2013. Aug. 14.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hmmm, szerinted?

Karakter lap
Lélekenergia:
Kapitányi iroda Left_bar_bleue5000/5000Kapitányi iroda Empty_bar_bleue  (5000/5000)
Osztag:

Kapitányi iroda Empty
TémanyitásTárgy: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda I_icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 5:27 pm

Az osztag kapitányának irodája!

A kapitány jelenleg : Hitsugaya Toshiro

Kapitányi iroda Hitsugaya_Toushiro___COLLAB_by_shirayuki__hime
Vissza az elejére Go down
https://bleachonline.hungarianforum.com
Abakura Ryuu
Shinigami
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakter lap
Lélekenergia:
Kapitányi iroda Left_bar_bleue100/100Kapitányi iroda Empty_bar_bleue  (100/100)
Osztag: 10.Osztag

Kapitányi iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 4:55 pm

Shunpo gyorsasággal haladok előre. Sereitei legújabb tagjaként vágtam neki az utamnak. Hosszú léptekkel haladok, bár reitsu mennyiségemmel tekintve nagyon lassan haladtam egy ténylegesen is képzett shinigamihoz képest. Shunpo ide vagy oda, egy kis helyismeretre is szükségem van, szerencsére már tüzetesen vizsgálgattam régebben ezt a várost. uticélom a 10. osztag fenségterülete, hogy jelentkezzek kapitányomnál, vagy hadnagyomnál. Szerencsére a kapitányokat is tanulmányoztam, így tudom, hogy kapitányom a legerősebb jégtípusú Zanpakutoval rendelkező Hitsugaya Toshiro, illetve hadnagya a hamu Zanpakkkutot használó Macumoto Rangiku. Hát igen… nagyon jól fogok mutatni majd a kapitányom mellett. Tűztípusú Zanpakutoval a jég típusú mellett. Remélhetőleg emiatt nem fog pikkelni majd rám. Viszont végre sikerült elérnem a célom, és halkan huppantam a kapitányi iroda előtt. Kissé lihegve támaszkodtam a térdemre, de összeszedtem magamat. Felállok, leporolom az egyenruhámat, majd bekopogok. Ha szólnak, hogy jöhetek, benyitok. Pár lépés után megállok, majd megkeresem a kapitányt, majd meghajlok felé.
- Abakura Ryuu. Újoncként kerültem az Ön osztagába. Szolgálatra jelentkezem. – ezután vigyázba húztam magamat, persze az ajtót becsuktam.
A kapitány nézem közben rezzenéstelen arccal. Hallottam, hogy kinézetileg elég fiatal, de nem hittem, hogy ennyire. Jóformán fiatalabbnak tűnne nálam, de tudni illik, hogy a lelkek nem öregednek, így ha változnak is nem sokat… bár van néhány kivétel. Mindazonáltal reméltem, hogy nem felejtettem el semmi. Gondolom most fog következni a 10. osztag eligazítási órája, ami után vagy az eddigi tagokkal fogok találkozni, vagy az is lehet, hogy felmérik az erőmet.
~ Maradj a földön Ryuu! Ne kóboroljon el a fantáziád! –szólt rám Démonláng Sárkány.
~ A végén még le kell kötnünk a padlóhoz… - kuncog Lángorkán.
Démonláng mély hangja, Lángorkán vidám nőhangja rögvest magamhoz térített, így ismét tudtam figyelni.
Vissza az elejére Go down
Neliel
Admin
Neliel


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2013. Aug. 14.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hmmm, szerinted?

Karakter lap
Lélekenergia:
Kapitányi iroda Left_bar_bleue5000/5000Kapitányi iroda Empty_bar_bleue  (5000/5000)
Osztag:

Kapitányi iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 5:21 pm

Kapitányi szoba: Abakura Ryuu

Ahogy bekopogtál a kapitány kiszólt:
- Gyere be! - Mondta Hitsugaya kapitány, aki eközben az iroda ablakán bámult kifelé, bár nem tudni mit figyelt ennyire.
Ahogy beléptél a szobába, az ajtó szinte magától becsukódott, nem kellett sokat segíteni rajta. Majd vigyázzba álltál, akkor a Kapitány feléd fordult, a közelebb lépett.
- Te lennél az osztagom új tagja? - Nézett körbe téged tüzetesen, majd pontosan előtted megállt.
- Hát akkor én Hitsugaya Toushiro vagyok a Kapitányod, nem olyan messze az Irodámtól találod a hadnagyom szobáját a neve Matsumoto Rangiku, majd köszönj be neki is kérlek. - Mondta, kicsit kedvtelenül Hitsugaya. - Egyébként üdvözöllek az osztagomban. Van ahol van ilyen teszt féleség de én nem vagyok ennek a híve, majd letesztelünk élesben , ha lesz valami osztagküldetés. Addig nem sok mindent kell csinálnod, de arra kérlek a papírmunkában segíts a többieknek. Rajtad kívül más új tag is jött nem rég Yuuki Yamada, majd ismerkedj meg vele, szükséges lehet. - Folytatta a fiatal Kapitány. - Egyenlőre ennyi a mondandóm számodra. Esetleg bármilyen kérdés?
Vissza az elejére Go down
https://bleachonline.hungarianforum.com
Abakura Ryuu
Shinigami
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakter lap
Lélekenergia:
Kapitányi iroda Left_bar_bleue100/100Kapitányi iroda Empty_bar_bleue  (100/100)
Osztag: 10.Osztag

Kapitányi iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 7:23 pm

Ahogy beléptem az ajtó szinte magától becsukódott… Most vagy jól meg lett olajozva a zárak, vagy egyszerűen csak ilyen könnyűek az ajtók. De a lényeg nem az volt. Hitsugaya kapitány nem volt éppen lelkes állapotában, és már azon gondolkodnék, hogy mindig így viselkedik-e mikor megszólalt. Hangjából is ugyanaz az egykedvűség hallatszódott, így vagy nagyon rossz napja volt, vagy az előbbi állításom volt igaz. Kíváncsi lennék amúgy erre a kapitányra, pár üveg szeszes ital után… bár előfordulhat, hogy akkor még nyomottabb lesz. Lángorkán kuncogására ismét sikerült visszarázkódnom a kapitányi irodában, pedig pár képzeletemben a kocsma ablakában kukkantottam be, ahol Byakuya kapitány és Toshiro kapitány iszogatnak. Hitsugaya kapitány utolsó szava után meghajolok.
- Köszönöm nincs kérdésem Hitsugaya Kapitány. Engedélyével távoznék.
Ekkor lépek ki az ajtón és miután csukódott be mögöttem fellélegeztem, mivel csak a felén voltam túl, de legalább utána szabad vagyok.. elméletben. Lassú léptekkel haladok a hadnagyi iroda felé, ahol is hosszasan megállok. Fülelve próbálok hallgatózni, majd ha hallom, hogy van bent valaki, csak azután kopogok. Ismét megvárom a „szabad” szót vagy a társait, és csak azután lépek be, majd ismételten következi kegy gyors bemutatkozás. Persze a meghajlás után.
- Abakura Ryuu. A 10. osztag legújabb tagja. örvendek a szerencsének Rangiku kisasszony. Hitsugaya kapitány szólt, hogy mutatkozzak be a hadnagyasszonyank is.
Ezután ismét felegyenesedek, és ismételten jön az ideges várakozás, hogy vajon mindent jól mondtam-e vagy, hogy a hadnagyasszony szólítást nem veszi-e sértésnek. Azért remélem nem fog letámadni ezért a mondatért, mert nem szeretnék összetűzésbe kerülni egy hadnaggyal-kapitánnyal sem rögvest az 1. napomon. Elég volt 1x is a kórházban ébredni… ja nem 2x mert egyszer Sachiko juttatott oda….
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kapitányi iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kapitányi iroda
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kapitányi iroda
» Hadnagyi Iroda
» Kapitányi Iroda
» Kapitányi iroda
» Hadnagyi Iroda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Online :: Soul Society :: Seireitei :: Osztagok :: 10.Osztag-
Ugrás: