Bleach Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Online

Bleach Online Szerepjáték
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Yatogamie Ashihei

Go down 
SzerzőÜzenet
Yatogamie Ashihei
Shinigami
Yatogamie Ashihei


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Aug. 19.

Karakter lap
Lélekenergia:
Yatogamie Ashihei Left_bar_bleue100/100Yatogamie Ashihei Empty_bar_bleue  (100/100)
Osztag: 6.Osztag

Yatogamie Ashihei Empty
TémanyitásTárgy: Yatogamie Ashihei   Yatogamie Ashihei I_icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 9:39 am

Remélem ezt így kell. :$

Név: Yatogamie Ashihei
Nem: Nő
Faj: Shinigami
Kor: 17

Kinézet: Rövid liláskék hajam van, és sötétebb szintén lilás szemem, 175 magas vagyok.

Jellem: Vadóc, és kicsit extrémebb vagyok társaimnál mind felfogásba mint kinézetben, de valójában a fura kinézetem ellenére, igazán barátságos és kedves vagyok. Szeretem a barátaim, és betartom a szabályokat.

Le: 100 / 100 ( Jelenlegi/Összes )
Ryo: 75

Karakter pontozása: (15)
- Élet: 4
- Védelem: 4
- Támadás: 3
- Gyorsaság: 4

Fegyver/Zanpakuto: Mizu No Megami
Név: Vízistennő
Szólítás: Irányítsd s vezesd a hullámokat Mizu No Megami!
Kinézet: Hosszú markolatú, könnyű de nagyon erős fém, markolatának színe kék és zöld, a kard pengéje egy kékes izzószerű anyagnak látszik, mely foszforeszkál, és egy türkizkékes szalag van a végéhez erősítve a markolatnál, valahogy így néz ki:
Yatogamie Ashihei 1237499204_6813_full


Képesség:
A zanpakuto shikai módban képes minimális vízmennyiséget létrehozni, azt irányítani, és ezzel a vízzel képes gyógyítani is. A víz irányítása kizárólag gyógyításra alkalmas, illetve a gyógyítás mértéke nem terjed ki halálos sérülésekre, pusztán a gyengébb illetve a közepes súlyosságú sebeket képes meggyógyítani.

Fegyver szintje: Shikai


Megtanult Technikák:
Hadou #54 - Haien (65Le)
Shunpo (瞬歩, Villámtánc)

Küldetések:-

Küzdőterek:-


Ajándékok:-
Vissza az elejére Go down
 
Yatogamie Ashihei
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ashihei Yatogamie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Online :: Nyilvántartás :: Adatlapok-
Ugrás: