Bleach Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Online

Bleach Online Szerepjáték
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Közös társalgó

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Neliel
Admin
Neliel


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2013. Aug. 14.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hmmm, szerinted?

Karakter lap
Lélekenergia:
Közös társalgó Left_bar_bleue5000/5000Közös társalgó Empty_bar_bleue  (5000/5000)
Osztag:

Közös társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Közös társalgó   Közös társalgó I_icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 10:23 am

A 6. Osztag társalgóterme.
Vissza az elejére Go down
https://bleachonline.hungarianforum.com
Hiraga Natsu
Shinigami
Hiraga Natsu


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Aug. 20.
Age : 31

Karakter lap
Lélekenergia:
Közös társalgó Left_bar_bleue100/100Közös társalgó Empty_bar_bleue  (100/100)
Osztag: 6. Osztag

Közös társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös társalgó   Közös társalgó I_icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 11:00 am

//Yatogamie Ashihei//

Egyik unalmas szürke hétköznap követte a másikat. Rendszerint a mindennapos teendőimet végeztem. Az osztag feladatainak ellátása, ami igen sokrétegű volt. Sokszor papírmunkákat kellett végeznem, ami egyáltalán nem tetszett. Néha őrjáratozni kellett a városban, ami rém unalmas volt, mert nem történt soha semmi. Az edzések meg fárasztóak voltak. Olykor-olykor elgondolkoztam, hogy miért is lettem én shinigami egyáltalán. Van jó és izgalmas dolga is az efféle létnek, de rengeteg unalmas napokat kell átvészelni, hogy végre learassam munkám gyümölcsét. Sok éves halálisten "karrierem" alatt még nem jött el ez a pillanat. Még egyszer sem láttam hollowot, így soha nem is ölhettem meg egyet sem. Csupán az akadémián tanultakból van róla elképzelésem, hogy milyenek is lehetnek. Most hogy jobban belegondolok nem is olyan menő, és közel sem annyira izgalmas shinigaminak lenni manapság.
Ezeken a kis érdektelen dolgokon agyaltam, miközben rutinszerűen átsétáltam az osztagom közös társalgóján, ami vagy tényleg tök üres volt, vagy csak én mélyedtem bele annyira a gondolataimba, hogy nem vettem észre semmit és senkit. Feltehetően az utóbbi volt, mert egyszercsak megbotlottam valamiben, és csúnyán orra estem. Nem sérültem meg természetesen, de rendesen beütöttem a kobakomat :PFekvő helyzetemből hátrapillantottam, hogy megtudjam mi volt az az istenverte dolog amibe felbuktam. Egy lilás pacát láttam ülni az padon, és annak lábszerű végtagjában bukhattam fel. Egy rövid időre talán jobban meglátszott rajtam a fejem beütése, nem láttam tisztán. Pár pillanat után azonban egyből kitisztult a kép, és egy női alakot láttam meg, furcsa szerelésben. Nem a szokásos shinigami öltözetet viselte, hanem valami színes, túlcsicsázott göncöt. Arca fiatalos volt, legalábbis fiatalosabb mint az enyém. Na, nem mintha én olyan öreg lennék, de pár évvel biztos idősebb ennél a lánynál. Mire mindezt lejátszottam a fejemben, rájöttem, hogy meg is kéne szólalnom:
- Bocsánat, nem vettelek észre.. - mondtam végülis, ami tőlem furcsa volt. Más esetben ráförmednék az illetőre, hogy miért jött nekem, miért nem figyelt oda, de most valahogy a kedvesebb énem tört felszínre. Ez idő alatt elkezdtem feltápászkodni a földről...
Vissza az elejére Go down
 
Közös társalgó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Közös társalgó
» Közös társalgó
» Közös társalgó
» Közös társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Online :: Soul Society :: Seireitei :: Osztagok :: 6.Osztag-
Ugrás: